Czwartek 25 Kwietnia 2024
Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

- Strona główna arrow Aktualności i ogłoszenia arrow Jedziemy na Piknik Naukowy do Warszawy!!!

Jedziemy na Piknik Naukowy do Warszawy!!! PDF Drukuj Email

Po dwóch latach starań Klub Młodego Odkrywcy „Podmoklańscy Odkrywcy” został zakwalifikowany do prezentacji  swoich doświadczeń na 18  Pikniku Naukowym w Warszawie. Klubem w naszej szkole opiekuje się Pani Monika Stein.
Piknik Naukowy to największe w Europie plenerowe wydarzenie upowszechniające naukę, znane i rozpoznawane daleko poza granicami Polski. Od 17 lat instytuty naukowe, wyższe uczelnie, koła studenckie i instytucje kultury prezentują na Pikniku swoje najnowsze badania, dzielą się wiedzą i entuzjazmem z uczestnikami wydarzenia. Tym bardziej cieszymy się z udziału gdyż będziemy się prezentowali razem z najważniejszymi instytucjami naukowymi w Polsce. Będzie tam niewiele  szkół podstawowych.
Piknik odbywa się w przyjaznej i komfortowej przestrzeni Stadionu Narodowego w Warszawie , 31 maja 2014 (sobota) od 11:00 do 20:00.
Tematem tegorocznego Pikniku jest CZAS. Uczniowie naszego Klubu Młodego Odkrywcy zaprezentują doświadczenia związane z czasem. Piknik jest  miejscem spotkania tych, dla których poznawanie świata i jego zrozumienie jest najwspanialszym przeżyciem.
 Członkowie Klubu Młodego Odkrywcy „Podmoklańscy Odkrywcy” zapraszają na Piknik Naukowy w Warszawie w dniu 31 maja 2014r. na Stadionie Narodowym .  Spotykamy się na stanowisku C-27 „ Zespół  Edukacyjny w Podmoklach Małych” - wejście brama nr 11 od ul. Zielenieckiej.

kliknij na zdjęcie poniżej

kliknij na zdjęcie poniżej, aby odsłuchać audycję w Radiu Zachód