Czwartek 25 Kwietnia 2024

Organy zespo³u
Prawo i dokumenty zespo³u
Szko³a partnerska
Zajêcia pozalekcyjne i ko³a zainteresowañ
Szkolne wiadomo¶ci
75-lecie szko³y
Przyjaciele szko³y
Tak o nas pisz± !!!
Podmoklañski Instytut Naukowy
Stowarzyszenie Przyja¼ni Podmoklom
Program Operacyjny Kapita³ Ludzki
Z Ma³ej Szko³y w Wielki ¦wiat
Szko³a w ruchu
Szko³a wspó³pracy
Wa¿ne dokumenty, rekrutacja

Szko³a w ruchu

Szko³a wspó³pracy

Podmoklañski Instytut Naukowy

Szko³a partnerska

Kwiecieñ 2024
P W ¦ C P S N

- Strona g³ówna arrow Aktualno¶ci i og³oszenia arrow Certyfikat II stopnia Szko³y Promuj±cej Ruch Naukowy dla szko³y w Podmoklach Ma³ych

Certyfikat II stopnia Szko³y Promuj±cej Ruch Naukowy dla szko³y w Podmoklach Ma³ych PDF Drukuj Email

Kapitu³a Ruchu Naukowego podjê³a decyzjê o przyznaniu Certyfikatu II stopnia Szko³y Promuj±cej Ruch Naukowy trzem szko³om w Polsce, w tym  Szkole w Podmoklach Ma³ych. Od trzech lat wprowadzano w niej innowacyjne metody nauczania do pracy z dzieæmi, które polegaj± na dzia³aniu, poznawaniu, eksperymentowaniu, samodzielnym dochodzeniu do naukowych wniosków. W szkole dzia³a Klub M³odego Odkrywcy „Podmoklañscy Odkrywcy”, organizowany by³ Festiwal Nauki. By³y to niektóre z dzia³añ, które doprowadzi³y nas do sukcesu certyfikacji. Jeste¶my bardzo dumni, ¿e jeste¶my prekursorami nauki w Polsce w¶ród ma³ych dzieci. Nasza ma³a nowoczesna szko³a uczy dzieci my¶lenia, analizowania i wyci±gania wniosków. Szko³a wykorzystuje do tego do¶wiadczenia, bo je¶li dziecko samodzielnie zaprojektuje i przeprowadzi do¶wiadczenie i wyci±gnie z niego wnioski, zdobyt± w ten sposób wiedzê na pewno zapamiêta.
W dniu 3 pa¼dziernika 2013r dyrektor El¿bieta Ryczek wraz z nauczycielk± Halin± ¦wita³a odebra³y w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik Certyfikat Ma³ej Szko³y Promuj±cej Ruch Naukowy. Jeste¶cie elit± Polskich szkó³ mówi³a przewodnicz±ca Kapitu³y Prof. El¿bieta Mycielska-Dowgia³³o.
W ubieg³ym roku szkolnym Szko³a w Podmoklach Ma³ych otrzyma³a równie¿ inne wyró¿nienia:
1. Certyfikat Bezpieczna Szko³a.
2. Finalista Akcji MEN „Ja i Ty bezpieczni w szkole”.
3. Tytu³ „Szko³y z Klas±”.
4. Tytu³ „Szko³a Odkrywców Talentów”.

« poprzedni artyku³   nastêpny artyku³ »